Aktualności

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa może dopłacić ci do wymiany okien. Jakie to kwoty?

Refundacja wymiany okien w Fordonie, edycja 2023. Złóż wniosek do spółdzielni mieszkaniowej.

Największa spółdzielnia mieszkaniowa w Fordonie kontynuuje program, w ramach którego jej mieszkańcy mogą dostać częściową refundację na wymianę okien. Kwoty zależą od typu okien i współczynnika przenikania ciepła. Najniższa refundacja wynosi w 2023 roku 266 złotych, a najwyższa 1294 zł. Na pieniądze mają szansę mieszkańcy zasobów FSM, którzy nie posiadają zadłużeń z tytułu opłat za mieszkanie.

Pisemny wniosek trzeba złożyć w siedzibie FSM przy ul. Kleeberga 2 lub w administracji osiedli (też za pośrednictwem skrzynek kontaktowych) albo przesłać w formie elektronicznej za pomocą konta EBOK lub poczty. Druk wniosku można pobrać ze strony www.fordonskasm.pl. Należy zachować kolejność, tzn. dopiero po tym, jak spółdzielnia wyda zgodę na przyznanie refundacji okien, można je wymienić (najpóźniej do 10 grudnia 2023), a później uzgodnić z administracją termin odbioru technicznego wykonanych robót.

Więcej informacji o refundacji otrzymają państwo w Biurze Obsługi Mieszkańców (ul. Kleeberga 2, parter), pod nr tel. 52 343 02 72 wew. 300 i w osiedlowych administracjach FSM.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker