Aktualności

1 listopada procesje na cmentarzach w Starym Fordonie, na Wiślanej i Siernieczku. Sprawdź godziny

Procesje na Wszystkich Świętych. O której zaczną się na cmentarzach w Fordonie, na Wiślanej i Siernieczku

Wszystkich Świętych w bieżącym roku przypada we wtorek. Na cmentarzach widać ostatnie przygotowania do tego święta. Niektórzy przygotowują się także do udziału we wspólnych modlitwach za tych, którzy odeszli. 1 listopada na wszystkich nekropoliach w kraju zostaną bowiem przeprowadzone procesje, połączone z modlitwami za zmarłych.

Dla tych, którzy planują odwiedzić swoich bliskich, spoczywających w grobach w Fordonie oraz okolicach, przygotowaliśmy swoistą rozpiskę. Podajemy godziny, w jakich księża rozpoczną odprawianie procesji na cmentarzach w naszym rejonie 1 listopada 2022.

Punktualnie w południe na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej w Starym Fordonie zacznie się msza, natomiast po niej procesja. Na cmentarzu przy ul. Cechowej, też Stary Fordon, wtorkowa procesja zacznie się o godz. 13.30, a po niej msza o 14.00. Msza oraz procesja na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej zostanie odprawiona o godz. 12.00, a dodatkowo w Dzień Zaduszny, czyli 2 listopada, o godz. 13.30. Na cmentarzu parafialnym na Siernieczku przy ul. Kaplicznej msza łączona z procesją rozpocznie się we wtorek o 13.30.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker