Aktualności

Jest praca w Służbie Więziennej. Jakie są aktualne oferty pracy?

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Bydgoszczy ogłosił nabór do służby w areszcie śledczym oraz zakładach karnych zlokalizowanych w regionie. Mowa tu m.in. o Areszcie Śledczym w Bydgoszczy oraz podległym mu Oddziale Zewnętrznym w Bydgoszczy-Fordonie oraz Strzelewie, ale także w Zakładach Karnych w Grudziądzu, Inowrocławiu i Koronowie.

Poszukiwani są kandydaci na stanowiska strażników działu ochrony oraz do służby zdrowia (pielęgniarze i pielęgniarki, ratownicy medyczni, lekarze).

Jak wygląda rekrutacja do Służby Więziennej. Jakie wymogi trzeba spełnić i jakie są etapy przyjmowania do służby? Co trzeba zrobić podczas testu sprawności fizycznej, czy trzeba przejść test psychologiczny? Odpowiedź na te pytania oraz informacje dotyczące rozpoczęcia postępowania kwalifikacyjnego do służby w jednostkach penitencjarnych okręgu bydgoskiego można znaleźć pod adresem: https://sw.gov.pl/praca-oferty/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-bydgoszczy lub uzyskać pod numerem telefonu (52) 58 55 342/ 519 831 896 oraz pod adresem e-mail: nabory.okregowe@sw.gov.pl.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker