Aktualności

Nowe przedszkole w Fordonie

Przedszkole Tatrzański Las już otwarte!

Na mapie Fordonu powstało nowe przedszkole! Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem przedszkola dla swojego dziecka – Przedszkole Tatrzański Las zaprasza! Zapisy trwają cały rok. Przedszkole prowadzi interesujące zajęcia z programowania z robotem „Photonem”, dogoterapię, zajęcia j. angielskiego, sensorykę i logopedię oraz wiele innych dodatkowych zajęć. Przedszkole Niepubliczne Tatrzański Las wyróżnia się świetną lokalizacją i nowoczesnym wyposażeniem sal. Zaprasza do zapisów dzieci w wieku 2,5-6 lat.

Przedszkole Niepubliczne Tatrzański Las jako jedyne w Fordonie świadczy usługi przedszkola na godziny. Potrzebujesz opieki dla swojego dziecka kilka godzin w tygodniu? A może chcesz zapewnić dziecku regularny kontakt z rówieśnikami, jednocześnie nie korzystając z opieki przedszkolnej na warunkach pełnoetatowych? Przyjdź do Tatrzańskiego Lasu i kup miesięczny karnet na pobyt dziecka w przedszkolu przez 10, 20 lub 30 godzin!

Więcej szczegółów: tel. +48 690 140 090 lub sekretariat@tatrzanskilas.pl. Zapraszamy również do odwiedzenia placówki przedszkola przy ul. Witkiewicza 3 w Fordonie.

Więcej informacji o Przedszkolu Niepublicznym Tatrzański Las możesz znaleźć na www.tatrzanskilas.pl oraz na stronie przedszkola na Facebooku.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker