Aktualności

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa ostrzega przed oszustami

FSM nie prowadzi ŻADNEJ AKCJI wymiany drzwi do mieszkań!

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Na wielu klatkach schodowych w Fordonie zawisły ogłoszenia o wymianie drzwi. To ORDYNARNE oszustwo! Spółdzielnia ostrzega przed osobami, które powołują się na   zlecenie z FSM. Nakłaniają  przy tym do skorzystania z „refundowanej” usługi wymiany drzwi wejściowych do mieszkań.

Jak przekazuje FSM, w poniedziałek (18 października) otrzymała ona zgłoszenie o komunikacie, który nakłania do skorzystania z „refundowanej” usługi wymiany drzwi wejściowych do mieszkań. – Informujemy, że Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa NIE prowadzi procesu wymiany drzwi do mieszkań! Nie wydaliśmy takiego zlecenia żadnej firmie. Prosimy uważać na podobne próby oszustwa – przestrzega spółdzielnia. I dodaje, że jeśli ktoś był świadkiem takiej sytuacji lub oszust zaoferował bezpośrednio takie usługi, należy skontaktować się z komisariatem policji Bydgoszcz Fordon: 52 525 58 59, 58 525 58 10 lub całodobowo 997.

Jednocześnie apelujemy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych do klatek schodowych oraz do mieszkań. Prosimy nie wpuszczać na klatkę schodową obcych i zwracać uwagę na osoby kręcące się po klatkach. Przypominamy, że służby Spółdzielni posiadają stosowne identyfikatory – informuje FSM. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do ich tożsamości prosi ona o „profilaktyczny telefon” do administracji osiedla: tel. 52 343 02 72 wew. 110 („Nad Wisłą”; ”Tatrzańskie”; ”Niepodległości”), wew. 120 („Bohaterów”; „Przylesie”), wew. 130 („Bajka”; ”Szybowników”) lub bezpośrednio na telefon komórkowy administratora swojej nieruchomości.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker