Aktualności

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa ostrzega przed oszustami

FSM nie prowadzi ŻADNEJ AKCJI wymiany drzwi do mieszkań!

Na wielu klatkach schodowych w Fordonie zawisły ogłoszenia o wymianie drzwi. To ORDYNARNE oszustwo! Spółdzielnia ostrzega przed osobami, które powołują się na   zlecenie z FSM. Nakłaniają  przy tym do skorzystania z „refundowanej” usługi wymiany drzwi wejściowych do mieszkań.

Jak przekazuje FSM, w poniedziałek (18 października) otrzymała ona zgłoszenie o komunikacie, który nakłania do skorzystania z „refundowanej” usługi wymiany drzwi wejściowych do mieszkań. – Informujemy, że Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa NIE prowadzi procesu wymiany drzwi do mieszkań! Nie wydaliśmy takiego zlecenia żadnej firmie. Prosimy uważać na podobne próby oszustwa – przestrzega spółdzielnia. I dodaje, że jeśli ktoś był świadkiem takiej sytuacji lub oszust zaoferował bezpośrednio takie usługi, należy skontaktować się z komisariatem policji Bydgoszcz Fordon: 52 525 58 59, 58 525 58 10 lub całodobowo 997.

Jednocześnie apelujemy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych do klatek schodowych oraz do mieszkań. Prosimy nie wpuszczać na klatkę schodową obcych i zwracać uwagę na osoby kręcące się po klatkach. Przypominamy, że służby Spółdzielni posiadają stosowne identyfikatory – informuje FSM. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do ich tożsamości prosi ona o „profilaktyczny telefon” do administracji osiedla: tel. 52 343 02 72 wew. 110 („Nad Wisłą”; ”Tatrzańskie”; ”Niepodległości”), wew. 120 („Bohaterów”; „Przylesie”), wew. 130 („Bajka”; ”Szybowników”) lub bezpośrednio na telefon komórkowy administratora swojej nieruchomości.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker