Aktualności

Kulinarne pożegnanie lata

Weekend 10-12 września to data, którą powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Bydgoszczy znów zagoszczą food trucki. Prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Zlot odbędzie się na parkingu Parku Handlowego Kossaka, przy ul. Kossaka 23. W piątek i sobotę najemy się w godz. 11-21, a w niedzielę 11-20. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Food trucki przyjadą do Bydgoszczy by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend 10-12 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Bydgoszczy ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu są Park Handlowy Kossaka i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

 

Link do wydarzenia na FB – tutaj

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker