Aktualności

Prawie 100 nowych wakatów czeka na kandydatów z Bydgoszczy i okolic. Poszukiwani są monterzy podzespołów

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku montera podzespołów w Bydgoszczy mogą liczyć na zatrudnienie „od zaraz”. Zakład wytwarzający podzespoły elektroniczne zgłasza duże zapotrzebowanie na ręce do pracy i prowadzi rekrutacje zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i kandydatów bez praktyki. Osoby składające dokumenty aplikacyjne mogą spodziewać się nawiązania długofalowej współpracy, choć pracodawca umożliwia też zdobycie doświadczenia kandydatom zainteresowanym pracą w krótszym okresie. Na zatrudnionych czeka między innymi pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz stała opieka lekarska.

W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na pracowników firma Tyco Electronics Polska poszukuje osób, które zasilą jej kadrę. Organizacja oferuje szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do wykonywania zadań na określonym stanowisku, dlatego od kandydatów oczekuje jedynie gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym. Czym będą zajmować się zatrudnione osoby? Ich obowiązki obejmować będą przede wszystkim pracę przy linii produkcyjnej, montaż elementów i kontrolę ich jakości.
Średnia pensja oferowana przez pracodawcę na stanowisku montera wynosi 3000 zł brutto, przy czym kwota ta oprócz wynagrodzenia podstawowego uwzględnia też wszelkie proponowane przez firmę dodatki. O zdrowie pracowników dba lekarz, dostępny na terenie zakładu pracy. Kadra ma również możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej, oferującej posiłki w konkurencyjnych cenach.
Na terenie Bydgoszczy pracujemy w dwóch zakładach produkcyjnych. Łącznie zatrudniamy około 1000 osób. Nasza firma zarówno globalnie, jak i lokalnie rozwija się w szybkim tempie. Dbając o jakość produktów oraz dostosowując ofertę do potrzeb i wymagań naszych klientów, jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym. W związku z rosnącymi zamówieniami oraz projektami, które chcemy zrealizować zgodnie z terminem, poszukujemy pracowników na stanowiska monterów podzespołów. Do podjęcia pracy w naszej firmie zachęcamy osoby zainteresowane pracą sezonową oraz stałą – mówi Rafał Radwański, dyrektor zakładu.
Oferta skierowana jest do mieszkańców Bydgoszczy i jej okolic. Ze względu na bliskość dworca PKP oraz dogodne połączenia komunikacyjne dojazd do miejsca pracy nie będzie problemem nawet dla osób z dalszych rejonów.
– Bieżący rok charakteryzuje się znaczną dynamiką wzrostu w branży przemysłowej. Świadczą o tym między innymi prowadzone na dużą skalę rekrutacje pracowników i uruchamianie nowych linii produkcyjnych, a także zainteresowanie firm kolejnymi inwestycjami. Trend ten jest wyraźnie widoczny na kujawsko-pomorskim rynku pracy, a Tyco Electronics Polska jest żywym przykładem intensywnego rozwoju organizacji po trudnym roku 2020, w którym pandemia skutecznie wspomniany progres hamowała. Na pracę mogą liczyć zarówno osoby poszukujące stałego, jak i sezonowego zatrudnienia, a szczególnie pożądani na lokalnym rynku są kandydaci z doświadczeniem w branży produkcyjnej oraz wykwalifikowani operatorzy i ustawiacze maszyn, operatorzy wózków widłowych i ślusarze. Pracodawcy systematycznie dostosowują swoje oferty do rynku kandydata, podwyższając stawki, proponując dodatkowe premie oraz rozszerzając pakiety benefitów pozapłacowych. Niemalże standardem jest już posiadanie w swoich szeregach wyspecjalizowanej kadry trenerskiej, odpowiedzialnej za wdrożenie nowych pracowników. Z jednej strony jest to oznaką możliwości stabilnego rozwoju w ramach organizacji, a z drugiej – jasnym komunikatem otwarcia się pracodawców na kandydatów bez doświadczenia – stwierdza Łukasz Wiliński z firmy Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym Tyco Electronics Polska.
Osoby zainteresowane ofertą mogą składać dokumenty aplikacyjne bezpośrednio w biurze Manpower przy ulicy Gdańskiej 128 w Bydgoszczy lub poprzez adresy e-mail: paulina.krochmal@manpower.pl oraz paulina.tomczak@manpower.pl. Dodatkowych informacji na temat rekrutacji konsultanci udzielają pod numerami telefonów 606 821 065 oraz 696 078 140.
Zakład produkcyjny w Bydgoszczy jest kluczową i strategiczną lokalizacją w Europie dla przemysłowego segmentu działalności firmy. Jest to fabryka integrująca zaawansowane procesy, w skład których wchodzą: tłocznia, galwanizernia, przetwórstwo tworzyw sztucznych, precyzyjna narzędziownia i montaż produktów końcowych. Oddział w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji złącz i systemów kablowych dla uznanych klientów, takich jak Siemens, ABB, Grundfos i wielu innych. Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity – światowego lidera w dziedzinie technologii przemysłowych.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker