Aktualności

Wakacyjne  środy w Fordonie pełne zabaw dla najmłodszych

Wakacyjne  środy zapraszamy na plac zabaw pod Górą Szybowników. Przez 5 godzin odbywają się tu wyjątkowe zajęcia dla dzieci w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. „Szczęśliwe dziecko w Fordonie” to mały projekt społeczny.

W każdy poniedziałek i środę wakacji zapraszamy na animacje dla dzieci pn. „Szczęśliwe dziecko w Fordonie”. Wyjątkowe zajęcia odbywają się na placu zabaw zlokalizowanym pod Górą Szybowników przy ul. Twardzickiego w Nowym Fordonie. Projekt powstał dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Przez 5 godzin, od godz. 10.00  do godz.15.00 na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji. W programie  m.in.: malowanie twarzy, zabawy taneczne i balonowe, zaplatanie kolorowych warkoczyków czy puszczanie baniek mydlanych oraz zabawy z dużą maskotką – Złotym Smoczkiem. Poza „stałymi” atrakcjami czekają także gry i zabawy zgodne z charakterem danego tygodnia, ponieważ spotkania zostały podzielone tematycznie.

Ostatni tydzień lipca to tydzień kosmiczny, w którym mali uczestnicy mogą m.in. stworzyć swój własny pojazd kosmiczny z materiałów wtórnych czy obejrzeć pod lupą różne kamienie. Nie zabraknie zabaw ruchowych, zajęć plastycznych i eksperymentów badawczych. Zajęcia prowadzone są przez Centrum Zabaw i Edukacji „Złoty Smoczek”.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker