Aktualności

„Zielony Pasaż” przy ul. Fieldorfa „NILA” latem przyjmie pierwszych  klientów.

W obecnie budowanym obiekcie przy ul. Fieldorfa „NILA” będzie mieścił się „Zielony Pasaż”. Wyróżniać go będzie szerokie zastosowanie rozwiązań o minimalnym stopniu  negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Prócz materiałów o zwiększonej termoizolacji  w czasie budowy nie zastosowano żadnego z konwencjonalnych systemów ogrzewania. Cały budynek będzie ogrzewany pompami ciepła.  Cały  dach będzie pokryty panelami fotowoltaicznymi.  Pozwoli to  znacznie zmniejszyć emisje zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery w związku z funkcjonowaniem obiektu. Na terenie pasażu będzie również ogólnodostępna stacja ładowania aut elektrycznych. W planach  jest jeszcze kilka rozwiązań „pro eko”, które inwestor planuje wdrożyć  w kolejnym etapie budowy. 

 – Obiekt ma w sumie 440 m.kw. Powierzchnia przeznaczona pod najem to 390 m.kw. Lokale pod wynajem będą miały powierzchnie od 60 do 150 m.kw.Możemy się pochwalić, że 3 z 4 lokali mają już pewnych najemców. Generalnie reprezentują oni branżę   spożywczą. Niestety ze względu na tajemnice handlową nie można obecnie podać konkretnych firm. Mamy świadomość, że budowa wiąże się z utrudnieniami dla okolicznych mieszkańców. Dlatego staramy się by jak najszybciej zakończyć inwestycje. Planujemy by obiekt rozpoczął działalność na początku kwietnia – informuje  inwestor budowy „Zielonego Pasażu”

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker