Aktualności

Raport wojewody na sobotę, 3 października 2020

W ciągu minionej doby służby sanitarno-epidemiologiczne wykryły w Kujawsko-Pomorskiem 110 nowych zakażeń  koronawirusem. W Polsce zarejestrowano ich 2 367. Liczba osób hospitalizowanych i przebywających pod respiratorem od kilku dni rośnie.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj, że w ciągu minionej doby służby sanitarno-epidemiologiczne regionu wykryły 110 nowych zakażeń koronawirusem. Łączna liczba zakażonych w regionie od początku epidemii wynosi  3 192.

Liczba osób zakwalifikowanych jako ofiary koronawirusa w województwie  w ciągu minionej doby wzrosła o 1 osobę i wynosi 74. W szpitalu w Bydgoszczy zmarł 73-letni mężczyzna. Miał choroby współistniejące.

Informujemy o kolejnych 110 zakażeniach koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród zakażonych jest 18 osób z Bydgoszczy, 16 z Grudziądza 3 z Inowrocławia, 6 z Torunia, 3 z Włocławka, 6 z Torunia, 3 z Włocławka 10 z powiatu aleksandrowskiego, 1 z powiatu bydgoskiego, 1 z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, 8 z powiatu grudziądzkiego, 4 z powiatu inowrocławskiego, 2 z powiatu lipnowskiego, 7 z powiatu nakielskiego, 2 z powiatu sępoleńskiego, 5 z powiatu toruńskiego, 2 z powiatu tucholskiego, 13 z powiatu włocławskiego, 4 z powiatu żnińskiego. Dane kolejnych 5 osób ustala sanepid.

Natomiast w całym kraju stwierdzono dzisiaj 2 367 nowych zakażeń .Z powodu COVID-19 zmarły w ciągu minionej doby w Polsce 2 osoby w wieku 36 i 80 lat. Z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 32 osoby w wieku od 42 do 94 lat.

Z porannego raportu Ministerstwa Zdrowia wynika, że  koronawirusa w całym kraju stwierdzono dotąd u 98 140 osób. 2 604 osoby chore na COVID-19  

 
 
REKLAMA

REKLAMA


komentarz (1)

sportowiec sportowiec

0 0

spadli do 2.ligiDodaj komentarz

 

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bydgoszcz24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj – powiadom nas redakcja@bydgoszcz24.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

 
 

...

Posterunek Policji na Osowej Górze otwarty

...

Podmyło tory kolejowe. Pociągiem do Nakła nie dojedziemy

...

218 nowych zakażeń koronawirusem w Kujawsko-Pomorskiem. W kraju 2292

...

Kolejne ulice utwardzone zostaną płytami ażurowymi

...

Bydgoska gazownia ma 160 lat. Obchody jubileuszu w Operze Nova
 
 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker