Aktualności

Trzy wypadki w tym samym miejscu

W niedzielę od godz. 11:20 do 13:30 na drodze krajowej nr 5 w miejscowości Borówno doszło do trzech zdarzeń drogowych. Przez pierwsze kilkadziesiąt minut przejazd tą drogą był całkowicie zablokowany.

Do pierwszego zdarzenia doszło o godz. 11:20 tuż przed skrzyżowaniem z sygnalizacja świetlną. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika ze kierujący Oplem nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył osobowej Hondy. Chwilę później w tym samym miejscu kierujący osobowym Renault z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W tych kolizjach nikt nie odniósł obrażeń, a sprawcy zostali ukarani mandatami.

Do kolejnego zdarzenia na tej samej drodze doszło o godz. 11:40. W odległości ok. 200m od poprzedniego miejsca kolizji zderzyły się 4 pojazdy osobowe, które kolejno po sobie najeżdżały na tył poprzedzającego samochodu. W tym wypadku rany odniosły 3 osoby które trafiły do szpitala. Aby udrożnić przejazd przez krajową 5, policjanci na miejscu wprowadzili ruch wahadłowy. Utrudnienia w ruch drogowym trwały do godz. 13:30. – informuje  mł.asp. Piotr Duziak Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker