Aktualności

Tragedia w Grucznie

Śmierć poniósł 57-letni kierowca Volkswagena

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (29.06.20) na drodze powiatowej w miejscowości Gruczno. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 57-letni kierowca Volkswagena. Śledztwo w tej sprawie wyjaśni przyczynę i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj(29.06.20) o godz. 14.20 na drodze powiatowej 1281C w miejscowości Gruczno doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem Volkswagen nie dostosował prędkości do warunków ruchu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 57-letni kierowca VW mieszkaniec pow. świeckiego, a 49-letni pasażer z obrażeniami przewieziony został do szpitala.Policjanci na miejscu wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku – informuje sierż.szt. Damian Ejankowski p.o. Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeci

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker