Aktualności

Bydgoscy policjanci kontrolowali kąpieliska nad Zalewem Koronowskim

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 Nad bezpieczeństwem wypoczywających nad Zalewem Koronowskim czuwali policyjni „wodniacy”. Policjanci sprawdzili przygotowanie kąpielisk strzeżonych. Wspólnie z ratownikami WOPR-u oraz strażakami z OSP Gościeradz skontrolowali również kąpieliska niestrzeżone.

Policjanci, WOPR-owcy oraz strażacy z OSP w Gościeradzu nie zapomnieli również o kąpieliskach niestrzeżonych. W ramach wspólnych działań „Bezpieczny akwen” skontrolowali stan bezpieczeństwa na niestrzeżonych kąpieliskach. Również tam nie mieli uwag. Policjanci zapowiadają, że te miejsca będą przez nich kontrolowane pod kątem bezpieczeństwa osób wypoczywających.  

Bydgoscy policjanci przypominają o rozwadze podczas pływania różnego rodzaju sprzętem po akwenach. Pamiętajmy, że w pierwszej kolejności o własne bezpieczeństwo musimy zadbać sami. Przewidujmy, jakie niebezpieczeństwa może nieść za sobą nasze zachowanie, brawurowa zabawa, popisywanie się przed znajomymi czy alkohol. Pamiętajmy też o mogącej się szybko zmienić pogodzie. Policjanci rozmawiając z pracownikami WOPR-u wyczulali ich na kwestie zgłoszeń w sytuacji zmieniającej się nagle aury.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker