Aktualności

Zbiórka na rzecz Hospicjum Domu Sue Ryder w Bydgoszczy

W naszym otoczeniu nie brakuje, tych którzy potrzebują naszej pomocy i wsparcia. W ramach akcji #dobrysąsiad Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zachęca do wsparcia podopiecznych Hospicjum Domu Sue Ryder w Bydgoszczy poprzez udział w zbiórce darów rzeczowych, która potrwa do 30 czerwca. 

Warto wspierać tych, którzy w naszym sąsiedztwie pomagają potrzebującym. Hospicjum Domu Sue Ryder w Bydgoszczy od wielu lat troszczy się o osoby ciężko chore i świadczy całodobową opiekę stacjonarną. Pacjentami opiekuje się wyspecjalizowany zespół lekarski, pielęgniarski i rehabilitacyjny, który wspierają wolontariusze. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz w ramach akcji #dobrysąsiad organizuje zbiórkę darów rzeczowych, które będą służyć podopiecznym Hospicjum Domu Sue Ryder.

Do 30 czerwca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz będzie dostępna specjalna skrzynia, gdzie będzie można umieszczać artykuły najbardziej potrzebne podopiecznym Domu Sue Ryder. Wśród nich są: przybory do mycia i kosmetyki (maszynki, żele i pianki do golenia, szampony, żele do mycia, myjki jednorazowe, balsamy do ciała, kremy do rąk, stóp i twarzy), produkty spożywcze (woda mineralna, soki, herbaty, kisiele i galaretki w proszku), chusteczki nawilżane i ręczniki papierowe, nożyczki i cążki do paznokci. W hospicjum brakuje także kubków „niekapków” ułatwiających picie osobom leżącym w łóżku. Bardzo przydadzą się również piżamy zarówno damskie, jak i męskie oraz skarpety i koszulki T-shirt.   

Ostatnie tygodnie nauczyły nas, że współpraca i wzajemna życzliwość mają olbrzymią moc. Wciąż w naszym otoczeniu są instytucje, które potrzebują naszego wsparcia. Zachęcam do udziału w zbiórce na rzecz Hospicjum Domu Sue Ryder, które tak wiele robi, by wnieść radość w życie chorych – mówi Monika Brandeburg, Property Manager w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

Dary dla Hospicjum Domu Sue Ryder można przynosić do 30 czerwca do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę handlową od 9:30 do 20:00

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker