Aktualności

Agencja Mienia Wojskowego zaprasza do sklepu przy ul. Trybowskiego w Fordonie

W Bydgoszczy zakupy zrobimy we wtorki i czwartki od 12.00  do 17.30 oraz środy od 9.00 do 15.00.

Po blisko dwumiesięcznej przerwie znów zrobimy zakupy w stacjonarnych sklepach Agencji Mienia Wojskowego. Na 19 maja br. zaplanowano otwarcie punktu w Bydgoszczy.

W związku ze stopniowym odmrażaniem gospodarki podjęliśmy decyzję o ponownym otwarciu naszych sklepów stacjonarnych. Cieszymy się, że nasi klienci znów będę mogli zrobić u nas zakupy, ale warto pamiętać, że najważniejsze jest ich zdrowie. W związku z tym zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku ograniczeń. Jedno z najbardziej istotnych dotyczy liczby maksymalnej liczby osób, które mogą przebywać w sklepie. Będą to cztery osoby na jedną kasę, jeżeli powierzchnia sklepu nie przekracza 100 m2 i jedna osoba na 15 m2, kiedy punkt jest większy 100 m2. Preferujemy też płatność kartą – wyjaśnia Piotr Jastrzębski, zastępca prezesa AMW odpowiedzialny m.in. za sprzedaż mienia powojskowego, sprzętu i uzbrojenia. Klienci będą zobowiązani do zasłaniania twarzy, dezynfekcji rąk oraz używania jednorazowych rękawiczek, które zostaną udostępnione w każdym sklepie.

W sklepie AMW w Bydgoszczy przy ul. Trybowskiego 8 kupimy przede wszystkim żołnierską klasykę: mundur polowy (105 zł za komplet), hełm stalowy wz. 67/75 (20 zł), czapkę rogatywka oficera (50 zł), sweter oficera wojsk lądowych (55 zł), rękawice żołnierskie kol. czarny (10 zł), szalokominiarkę koloru stalowego i khaki (10 zł) menażkę aluminiową (10 zł).  Na półkach znajdziemy też filtry do wody (5,00 zł za sztukę), lampy naftowe  (10,00 zł), latarki kieszonkowe sygnalizacyjne (6 zł), noże wojskowe (400,00 zł), torby na wyposażenie (10,00 zł), aparaty telefoniczne (od 5 zł za sztukę), naczynia porcelanowe (od 2 zł).

 Pełna oferta wraz z cennikiem poszczególnych punktów jest dostępna na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy/ Sprzęt wojskowy/ Sprzedaż bezprzetargowa”.

. 28 maja Agencja rozstrzygnie przetarg w Bydgoszczy, na który wystawiono m.in. quad honda czy ratowniczo-gaśniczy jelcz.

Powojskowy sprzęt i ubrania można kupić też w internecie na stronie  www.sklep.amw.com.pl . Środki uzyskane ze sprzedaży internetowej, podobnie jak pozostałe zyski pochodzące z zagospodarowania powojskowego sprzętu Agencja przekazuje na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP. Od początku funkcjonowania AMW zasiliła fundusz kwotą blisko 2 mld złotych.

________________________________________________________________________________

 

Dodatkowych informacji udzielają:

 

Małgorzata Weber

rzecznik prasowy AMW

 

tel. (22) 314 99 78

kom. 695 695 600

e-mail: m.weber@amw.com.pl

 

Joanna Dydyszko

kierownik Działu ds. Marketingu i PR

Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy

tel. 52 52 57 890 

kom. 693 080 465

e-mail: j.dydyszko@amw.com.pl

 

www.amw.com.pl

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker