Aktualności

Areszt dla 28-letniego zwyrodnialca, sprawcy ciężkiego pobicia 8-miesięcznego chłopca

Wczoraj  zapadły kolejne decyzje w sprawie zatrzymanych do sprawy obrażeń ujawnionych u 8-miesięcznego chłopca. Dziecko w piątek trafiło do szpitala w Bydgoszczy. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi także 28-letni konkubent matki dziecka.

Nakielscy policjanci prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności, w jakich doszło do powstania obrażeń u 8-miesięcznego chłopca z Mroczy. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 25-letnią matkę i jej 28-letniego konkubenta. Na wniosek prokuratora w niedzielę (16.02.20) nakielski sąd zastosował 3-miesięczny areszt wobec matki dziecka. Wcześniej kobieta usłyszała prokuratorskie zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad synem oraz 4-letnią córką.

-Wczoraj sąd  zdecydował o aresztowaniu konkubenta na 3 miesiące.  Za przestępstwo znęcania się grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Kara ta jest wyższa w przypadku znęcania się nad osobą z różnych względów nieporadną. Zachowanie podejrzanych oceni sąd, który zdecyduje o karze dla 25-latki i jej konkubenta -informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

 

Zatrzymany podejrzany.jpg
 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker