Aktualności

Ukradli pieniądze w 3 sklepach. Policja prosi o pomoc w identyfikacji osób

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Zdarzenia miały miejsce 25 stycznia 2020 roku w Bydgoszczy. Jeden ze sprawców, wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, ukradł pieniądze w trzech sieciowych sklepach na terenie bydgoskich osiedli: Osowa Góra, Jary oraz Błonia. Sprawca nie działał sam. We wszystkich zdarzeniach uczestniczyły te same osoby. Jedna absorbowała uwagę ekspedientek, natomiast druga chodziła po sklepie i stała na tzw. czatach. Najprawdopodobniej osoba, która obserwowała sytuację w sklepie, była w stałym kontakcie telefonicznym ze sprawcą kradzieży pieniędzy za pomocą bezprzewodowych słuchawek.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-588-13-71, a także całodobowo pod numerami 52-588-13-59 lub 112.  – prosi o pomoc policji kom. Przemysław Słomski
Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker