Aktualności

W Solcu Kuj.w wyniku zderzenia Forda z motorowerem Meiduo zginał 60-letni mężczyzna

Kierujący osobowym Fordem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia pojazdów zginał 60-letni motorowerzysta. Do zdarzenia doszło w Solcu Kujawskim. Kierujący osobowym Fordem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj  na ulicy Toruńskiej w Solcu Kujawskim kierujący pojazdem marki Ford Focus nie dostosował prędkości do panujących warunków.  Na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w prawidłowo jadący motorower marki Meiduo. 60-letni motorowerzysta w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

35-letni kierujący fordem był trzeźwy. Do badań została pobrana mu krew. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker