Aktualności

W Solcu Kuj.w wyniku zderzenia Forda z motorowerem Meiduo zginał 60-letni mężczyzna

Kierujący osobowym Fordem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia pojazdów zginał 60-letni motorowerzysta. Do zdarzenia doszło w Solcu Kujawskim. Kierujący osobowym Fordem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj  na ulicy Toruńskiej w Solcu Kujawskim kierujący pojazdem marki Ford Focus nie dostosował prędkości do panujących warunków.  Na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzył w prawidłowo jadący motorower marki Meiduo. 60-letni motorowerzysta w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

35-letni kierujący fordem był trzeźwy. Do badań została pobrana mu krew. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker