Aktualności

NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI w KINIE JEREMI

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kino Jeremi zaprasza w styczniu na nowy cykl filmowy pt. NIE TYLKO MUZYKA. W najbliższy czwartek 9 stycznia 2020 r. o godz. 19:00 zaprezentowany zostanie przyjemny, poruszający komediodramat produkcji francuskiej z polskim akcentem, piękną muzyką i doskonałą grą aktorską: NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI.

Miłość do muzyki to sekret Mateusza Malińskiego ( Jules Benchetrit – ,,Pożądanie’’ ), chłopaka z ubogiej rodziny polskich emigrantów, który nigdy nie odważyłby się powiedzieć o tym swoim kolegom z podwórka. Pierre Geithner (Lambert Wilson – ,,Ludzie Boga’’, ,,Matrix’’) potrzebuje sukcesu, by utrzymać stanowisko dyrektora paryskiego konserwatorium oraz zdolnego muzyka, by jego uczelnia wygrała prestiżowy konkurs pianistyczny. Przypadkowo ich drogi się krzyżują. Geithner dostrzega ogromny talent Mateusza i szansę na rozwiązanie swoich problemów. Chłopak rozpoczyna naukę gry na fortepianie pod okiem wyniosłej i bezkompromisowej ,,Hrabiny’’ ( Kristin Scott Thomas – ,,Czas mroku’’, ,,Angielski pacjent’’ ). Aby jednak wygrać konkurs, cała trójka będzie musiała najpierw przezwyciężyć własne uprzedzenia.
[opis dystrybutora] Bilety: normalny – 10 zł, ulgowy – 6 zł*, członkowie DKF – wstęp wolny.

*Z biletów ulgowych mogą korzystać osoby powyżej 60 roku życia, młodzież szkolna oraz studenci do 26 roku życia.

Kino „Jeremi” mieści się w budynku XV LO przy ul. gen. Augusta Fieldorfa „Nila” 13 (dawniej Berlinga 13) w Bydgoszczy – Fordonie.

Pełen repertuar i szczegóły na stronie internetowej: www.kinojeremi.liceumxv.edu.pl i na FB: www.facebook.com/KinoJeremiFordon

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker