Aktualności

Fordoniaków zapraszamy na Targi Ekonomii Społecznej

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

W dniu 6 czerwca, na Targach Ekonomii Społecznej,  będzie można kupić na Starym Rynku ręcznie wykonaną biżuterię, dekoracje z gliny, skóry i drewna oraz obejrzeć wystawę fotografii i pokazy renowacji mebli .

Na Starym Rynku będzie można zapoznać się z bogatą ofertą podmiotów ekonomii społecznej. Zaprezentują się stowarzyszenia, fundacje i spółdzielnie socjalne. Bydgoszczanie będą mogli kupić rękodzieło oraz zapisać się na inspirujące szkolenia i warsztaty. Targi organizuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet Gineka. Stowarzyszenie działa w ramach projektu Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej. Współfinansowane jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Targi potrwają od godziny 10.00 do 15.00 Wśród wystawców będą m.in.: Stowarzyszenie Kucharzy Kujaw i Pomorza, Stowarzyszenie Alliance FranVaise, WTZ z Sępólna Krajeńskiego, Aeroklub Bydgoski, Fundacja Kreatywnej Edukacji, Stowarzyszenie im. Sue Ryder, Spółdzielnia Socjalna Art Deco, Stowarzyszenie W drodze, WTZ Wiatrak oraz Nadwiślański Związek Pracodawców Lewiatan.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker