Aktualności

Fordon. Targi Pracy na UTP

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy zaprasza na Tragi Pracy i Kariery, które odbędą się we wtorek 9 kwietnia w godzinach 10.00-14.00 w Jest to znakomita okazja dla poszukujących nowych zawodowych wyzwań do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Osoby rozpoczynające swoją zawodową karierę znajdą tam informację o stażach i praktykach w firmach z całego regionu.

Tragi Pracy i Kariery to możliwość zapoznania się z ofertami pracy, staży i praktyk ponad pięćdziesięciu firm z naszego regionu. W jednym miejscu możemy zadać potencjalnym pracodawcom nurtujące nas pytania, dowiedzieć się jakie branże najprężniej się rozwijają i gwarantują możliwość budowania kariery zawodowej. Podczas wydarzenia wystawcy także chętnie podzielą się planami rekrutacyjnymi co pozwali na zapoznanie się z najnowszymi trendami panującymi na rynku pracy.
 
Podczas tegorocznych Targów Pracy i Kariery na UTP będzie można zapoznać się z wymaganiami pracodawców wobec potencjalnych kandydatów, a dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami firm – sprawdzić najnowsze oferty pracy i praktyk studenckich.
 
Organizatorzy zapraszają również na bezpłatne warsztaty: jak dobrze się zaprezentować na anglojęzycznej rozmowie rekrutacyjnej, w jaki sposób przygotować dokumenty aplikacyjne oraz jak zaplanować swoją karierę.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker