Aktualności

Fordon. Targi Pracy na UTP

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy zaprasza na Tragi Pracy i Kariery, które odbędą się we wtorek 9 kwietnia w godzinach 10.00-14.00 w Jest to znakomita okazja dla poszukujących nowych zawodowych wyzwań do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Osoby rozpoczynające swoją zawodową karierę znajdą tam informację o stażach i praktykach w firmach z całego regionu.

Tragi Pracy i Kariery to możliwość zapoznania się z ofertami pracy, staży i praktyk ponad pięćdziesięciu firm z naszego regionu. W jednym miejscu możemy zadać potencjalnym pracodawcom nurtujące nas pytania, dowiedzieć się jakie branże najprężniej się rozwijają i gwarantują możliwość budowania kariery zawodowej. Podczas wydarzenia wystawcy także chętnie podzielą się planami rekrutacyjnymi co pozwali na zapoznanie się z najnowszymi trendami panującymi na rynku pracy.
 
Podczas tegorocznych Targów Pracy i Kariery na UTP będzie można zapoznać się z wymaganiami pracodawców wobec potencjalnych kandydatów, a dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami firm – sprawdzić najnowsze oferty pracy i praktyk studenckich.
 
Organizatorzy zapraszają również na bezpłatne warsztaty: jak dobrze się zaprezentować na anglojęzycznej rozmowie rekrutacyjnej, w jaki sposób przygotować dokumenty aplikacyjne oraz jak zaplanować swoją karierę.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker