Aktualności

AMW sprzedaje mieszkania w kujawsko-pomorskim. Ceny już od 80 tys. złotych!

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Pod koniec kwietnia br. bydgoski oddział Agencji Mienia Wojskowego wystawi na sprzedaż trzy lokale mieszkalne położone na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na przetarg trafią mieszkania w Grupie i Inowrocławiu o powierzchni od 31 do 48 m2. Ceny wywoławcze wahają się od 80 tys. zł do 91 tys. zł. Zyski ze sprzedaży lokali Agencja przeznaczy na realizację zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP.

25 kwietnia pod młotek trafi pierwsze z dwóch trzypokojowych mieszkań w położonej 11 km od Grudziądza Grupie. Cenę wywoławczą za niespełna czterdziestopięciometrowy lokal przy ul. Szarych Szeregów 7/24 ustalono na 90 tys. zł. Dzień później zaplanowano przetarg na sprzedaż mieszkania o powierzchni ponad 48 m2 przy ul. Libeckiego 7/40. Przyszyły właściciel będzie musiał za nie zaoferować co najmniej 91 tys. zł. W mieszkaniach znajduje się kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Lokale są wyposażone w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, ciepłej wody oraz domofonową. Każdy z nich sprzedawany jest z piwnicą.

Oba lokale położone są na tym samym osiedlu, z terenami zielonymi oraz dużą liczbą miejsc parkingowych przy budynkach mieszkalnych. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz szkoła podstawowa. Nieopodal, w odległości ok. 1 km usytuowana jest stacja kolejowa Grupa. Osiedle, na którym położone są mieszkania, jest dobrze skomunikowane z centrum gminy oraz Grudziądzem.

26 kwietnia br. Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy wystawi również na sprzedaż kawalerkę w Inowrocławiu. Za lokal o powierzchni 30 m2 z niespełna siedmiometrową piwnicą trzeba będzie zapłacić co najmniej 80 tys. zł. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Świętego Ducha 88/I, na osiedlu „Piastowskie”. Lokal składa się z jednego pokoju, osobnej kuchni oraz łazienki z WC. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ciepłej wody, centralnego ogrzewania, gazową i domofon. Najbliższe otoczenie stanowią obiekty handlowe, oświatowe, a także budynki użyteczności publicznej.

Wszystkie z oferowanych przez Agencję mieszkań mają uregulowaną sytuację prawną: są wolne od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker