Aktualności

AMW sprzedaje mieszkania w kujawsko-pomorskim. Ceny już od 80 tys. złotych!

Pod koniec kwietnia br. bydgoski oddział Agencji Mienia Wojskowego wystawi na sprzedaż trzy lokale mieszkalne położone na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Na przetarg trafią mieszkania w Grupie i Inowrocławiu o powierzchni od 31 do 48 m2. Ceny wywoławcze wahają się od 80 tys. zł do 91 tys. zł. Zyski ze sprzedaży lokali Agencja przeznaczy na realizację zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP.

25 kwietnia pod młotek trafi pierwsze z dwóch trzypokojowych mieszkań w położonej 11 km od Grudziądza Grupie. Cenę wywoławczą za niespełna czterdziestopięciometrowy lokal przy ul. Szarych Szeregów 7/24 ustalono na 90 tys. zł. Dzień później zaplanowano przetarg na sprzedaż mieszkania o powierzchni ponad 48 m2 przy ul. Libeckiego 7/40. Przyszyły właściciel będzie musiał za nie zaoferować co najmniej 91 tys. zł. W mieszkaniach znajduje się kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. Lokale są wyposażone w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, ciepłej wody oraz domofonową. Każdy z nich sprzedawany jest z piwnicą.

Oba lokale położone są na tym samym osiedlu, z terenami zielonymi oraz dużą liczbą miejsc parkingowych przy budynkach mieszkalnych. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz szkoła podstawowa. Nieopodal, w odległości ok. 1 km usytuowana jest stacja kolejowa Grupa. Osiedle, na którym położone są mieszkania, jest dobrze skomunikowane z centrum gminy oraz Grudziądzem.

26 kwietnia br. Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy wystawi również na sprzedaż kawalerkę w Inowrocławiu. Za lokal o powierzchni 30 m2 z niespełna siedmiometrową piwnicą trzeba będzie zapłacić co najmniej 80 tys. zł. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Świętego Ducha 88/I, na osiedlu „Piastowskie”. Lokal składa się z jednego pokoju, osobnej kuchni oraz łazienki z WC. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ciepłej wody, centralnego ogrzewania, gazową i domofon. Najbliższe otoczenie stanowią obiekty handlowe, oświatowe, a także budynki użyteczności publicznej.

Wszystkie z oferowanych przez Agencję mieszkań mają uregulowaną sytuację prawną: są wolne od długów, ciężarów i roszczeń na rzecz osób trzecich. Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker