Aktualności

„Kobieta w Galerii Natury”. Ptasie warsztaty dla mam z dziećmi

Bydgoszcz, 23 marca 2019 – Galeria Pomorska organizuje wyjątkowe spotkanie dla mam z dziećmi. To kolejne warsztaty z cyklu: „Kobieta w Galerii…”. Już w najbliższą sobotę zapraszamy na „Ptasie warsztaty”, które odbędą się zarówno w Galerii Pomorskiej, jak i w Ogrodzie Zoologicznym w Myślęcinku.

Nadchodzi okres wiosenny a z nim wkoło budzi się do życia przyroda. Słoneczna aura wyjątkowo zachęca do spacerów i obcowania z naturą. „W tym szczególnym czasie postanowiliśmy zorganizować spotkanie dla dzieci, podczas którego zbliżymy się nieco do natury” – mówi Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej. „To będzie wyjątkowe spotkanie. Po raz pierwszy opuścimy mury Galerii Pomorskiej i odwiedzimy Ogród Zoologiczny w Myślęcinku” – dodaje Pani Izabella.

Jak zapewniają organizatorzy – na dzieci i ich mamy będzie czekało sporo atrakcji i niespodzianek.
Warsztaty będą podzielone na dwa etapy. W pierwszej części uczestnicy przygotują budki lęgowe, które zostaną powieszone na drzewach w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Druga część spotkania to wyjazd do Zoo w Myślęcinku, gdzie pod opieką fachowej kadry- dzieci poznają wiele interesujących historii nie tylko o ptakach.
„Warsztaty będą nie tylko przyjemnie spędzonym czasem dla Uczestników – ale wniosą również dużo dobrego do naszego lokalnego otoczenia. Przekażemy dla Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku drewniane budki lęgowe, które są szczególnie potrzebne w okresie lęgowym ptaków” – mówi Izabella Knitter.

„Jeśli lubisz zwierzęta, chcesz przyłączyć się do szczytnej inicjatywy i miło spędzić sobotnie popołudnie – te warsztaty są właśnie dla Ciebie!” – zapraszają organizatorzy sobotniego spotkania „Kobieta w Galerii Natury”. Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl .Spośród Uczestniczek, które odpowiedzą na pytanie zawarte w formularzu – wybranych zostanie 15 kobiet, które wraz z dziećmi zostaną zaproszone na BEZPŁATNE warsztaty! Na Uczestników warsztatów czekają upominki od Galerii Pomorskiej.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker