Aktualności

Kamping bezdomnych

Bezdomność stanowi problem dla pewnej grupy mieszkańców Fordonu. Kilku z nich od dłuższego czasu zamieszkuje w kontenerze w okolicy dworca PKP w Fordonie. Teraz lokatorzy ul. Przy Tartaku czują się jak na kampingu i nikomu nie wadzą. Gorzej jest zimą

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker