Aktualności

Prośba do ADM w sprawie śmietników

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Napisała do Infofordon Katarzyna R. z prośbą o poruszenie problem jaki dotyczy lokatorów bloku przy ulicy Kiedrowskiego 2 w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. Blok należy do ADM-ow.

-Blok nasz  jako pierwszy powstał 20 lat temu. Jest tu ciągły problem z pojemnikami na śmieci które staczają się na chodnik oraz na ulicę. Obok jest parking na kilka samochodów.  Ale i tak nie można tam zaparkować. Pojemniki zjeżdżają z miejsca w którym są postawione przez chodnik wprost na ulicę. Nie są niczym zabezpieczone. A wystarczyłoby postawić chociaż metrowe ogrodzenie. W końcu dojdzie do jakiegoś nieszczęścia – pisze  Katarzyna R.

Dziś wracając do domu po oblodzonej drodze osiedlowej nie mogłam przyjechać. Ulicę blokowała ogromna choinka która wraz z kontenerami stoczyła się na ulicę. Choinkę zaciągnęłam na pobocze. Ale kontenery były za ciężkie. Stoją tu do tej pory i czekają by stało się nieszczęście. Ani administracji ani miasto nic z tym nie robią. Kto będzie wypłacał ewentualne odszkodowania?  Jak ktoś wpadnie w poślizg na tym małym zakręcie to nie ma szans ominąć kontenera. Wszystkie pobliskie bloki mają wybudowane osłony przy pojemnikach tylko zapomniano o naszym bloku– dodaje czytelniczka.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker