Aktualności

KW Policji zaprasza fordoniaków na festyn

W związku z 10. rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej KW Policji w Bydgoszczy  zaprasza w dniu 7 maja w godzinach od 10.00-14.00 mieszakńców Fordonu do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn.”Dni Otwartych Funduszy Europejskich”.

Celem akcji jest zaprezentowanie mieszkańcom jak unijne granty przyczyniły się do rozwoju i poprawy bezpieczeństwa w regionie. Dzień otwarty odbędzie się 7 maja br. na placu Oddziału Prewencji Policji przy ul. Poniatowskiego 3 w Bydgoszczy w godz. 10:00-14:00.

Wśród zaplanowanych atrakcji przewidziana jest: ekspozycja motocykla, furgonów oraz innych pojazdów specjalistycznych będących w dyspozycji bydgoskich mundurowych. Dodatkowym urozmaiceniem będzie prezentacja robota pirotechnicznego wykorzystywanego w codziennej pracy funkcjonariuszy Sekcji Antyterrorystycznej. Nie zabraknie również pokazu psa służbowego. Dla najmłodszych gości przygotowane zostaną konkursy dotyczące bezpieczeństwa, natomiast starsze dzieci czeka niespodzianka w postaci wizyty na policyjnej strzelnicy. Na uczestników Dnia Otwartego czekają gadżety promocyjne – zaprasza  nadkom. Monika Chlebicz Rzecznik, Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker