Aktualności

„Wiatrak” zaprasza na wyjątkowy koncert „Betlejem w Bydgoszczy”

Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska i inni artyści wystąpią podczas tegorocznego wyjątkowego koncertu „Betlejem w Bydgoszczy”. Sprzedaż biletów na to wydarzenie już trwa.

W grudniu i styczniu odbędzie się 14 koncertów w ramach premierowej trasy koncertowej „Betlejem w Polsce”. Bydgoski koncert jest zaplanowany 5 stycznia o godz. 18.00 w hali Łuczniczka.

Będzie można posłuchać najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich z różnych epok, kultur i stron świata. Zaśpiewają niezwykli artyści: Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Dawid Kwiatkowski, Bovska. Do chóru wybitnych wokalistów dołączy także publiczność, by w wspólnie zanucić piękne polskie kolędy.

Zagrają: Atom String Quartet, Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta – Fanfara Moldova. Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini – Arab z Nazaretu, Adeba – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy.

Zgodnie z piękną tradycją podzielimy się też opłatkiem i złożymy sobie życzenia.

Dochód z trasy koncertowej „Betlejem w Polsce” jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących.

Bilety są do kupienia w biurze „Wiatraka” (ul. Bołtucia 7), od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 – pierwsze 100 osób, które zakupią w tym miejscu bilety dostanie upominek od firmy Stovit – Przyjaciela koncertu “Betlejem w Bydgoszczy”. W „Wiatraku” też można kupić dwupłytowy album “Jak w Betlejem”, w cenie 39,99 zł.

Bilety są też dostępne w bydgoskich parafiach i na stronie bilety24.pl.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker