Aktualności

Mikołajkowy Jarmark Świąteczny

Zapraszamy do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II, ul. Bołtucia 7

Jarmark odbędzie się w niedzielę (9 grudnia) w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II. Potrwa w godz. 9.30-13.30 w foyer sali widowiskowej oraz w kawiarni artystycznej “Młynek”. Na stoiskach będzie można zrobić świąteczne zakupy (m.in. kupić bombki, wieńce, kartki i inne ozdoby świąteczne ręcznie robione, wyroby z drewna, ręcznie szyte Mikołaje i wiele innych pięknych rzeczy).

Na jarmarku pojawią się także stoiska – m.in.naszych zagranicznych wolontariuszy, którzy będą bawić się z dziećmi, Klubu Seniora, świetlicy “Pinokio” i biura “Wiatraka”, na którym będzie można kupić bilety na koncert “Betlejem w Bydgoszczy” – pierwsze 100 osób, które kupią u nas bilety otrzyma upominek od firmy Stovit – Przyjaciela koncertu.Nie zabraknie św. Mikołaja, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie.

W trakcie jarmarku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec adwentowy.

O godz. 10.15 rozpocznie się w sali widowiskowej Poranek Muzyczny “W świątecznym nastroju” dla dzieci i rodziców, przygotowany przez Akademię Muzyczną, który tym razem wyjątkowo będzie bezpłatny.

Z kolei o godz.16.00 w Domu Jubileuszowym wystąpią studenci bydgoskiej Akademii Muzycznej, którzy pokażą spektakl „Pan Tadeusz’18”. Wstęp również jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker