Aktualności

Mikołajkowy Jarmark Świąteczny

Zapraszamy do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II, ul. Bołtucia 7

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Jarmark odbędzie się w niedzielę (9 grudnia) w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II. Potrwa w godz. 9.30-13.30 w foyer sali widowiskowej oraz w kawiarni artystycznej “Młynek”. Na stoiskach będzie można zrobić świąteczne zakupy (m.in. kupić bombki, wieńce, kartki i inne ozdoby świąteczne ręcznie robione, wyroby z drewna, ręcznie szyte Mikołaje i wiele innych pięknych rzeczy).

Na jarmarku pojawią się także stoiska – m.in.naszych zagranicznych wolontariuszy, którzy będą bawić się z dziećmi, Klubu Seniora, świetlicy “Pinokio” i biura “Wiatraka”, na którym będzie można kupić bilety na koncert “Betlejem w Bydgoszczy” – pierwsze 100 osób, które kupią u nas bilety otrzyma upominek od firmy Stovit – Przyjaciela koncertu.Nie zabraknie św. Mikołaja, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie.

W trakcie jarmarku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec adwentowy.

O godz. 10.15 rozpocznie się w sali widowiskowej Poranek Muzyczny “W świątecznym nastroju” dla dzieci i rodziców, przygotowany przez Akademię Muzyczną, który tym razem wyjątkowo będzie bezpłatny.

Z kolei o godz.16.00 w Domu Jubileuszowym wystąpią studenci bydgoskiej Akademii Muzycznej, którzy pokażą spektakl „Pan Tadeusz’18”. Wstęp również jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker