Aktualności

Zapraszamy na świąteczny jarmark do Domu Jubileuszowego

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Jarmark odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia, w godz. 9.30-13.30 w foyer sali widowiskowej oraz w kawiarni artystycznej “Młynek”. Na stoiskach będzie można kupić bombki, wieńce, kartki i inne ozdoby świąteczne ręcznie robione, wyroby z drewna, ręcznie szyte Mikołaje i wiele innych pięknych rzeczy.

Na jarmarku pojawią się także stoiska – m.in.naszych zagranicznych wolontariuszy, którzy będą bawić się z dziećmi, Klubu Seniora, świetlicy “Pinokio” i biura “Wiatraka”, na którym będzie można kupić bilety na koncert “Betlejem w Bydgoszczy” – pierwsze 100 osób, które kupią u nas bilety otrzyma upominek od firmy Stovit – Przyjaciela koncertu.

Ręcznie robione ozdoby sprzedawać będzie także Warsztat Terapii Zajęciowej “Wiatrak” . Rada Rodziców “Wiatraka” zaproponuje małą loterię fantową. Będzie też stoisko wolontariuszy GPS, nie zabraknie św. Mikołaja, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie. W trakcie jarmarku nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wieniec adwentowy.

O godz. 10.15 rozpocznie się w sali widowiskowej Poranek Muzyczny “W świątecznym nastroju” dla dzieci i rodziców, przygotowany przez Akademię Muzyczną, który tym razem wyjątkowo będzie bezpłatny.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker