Aktualności

Turniej Sportowy Pluszowego Misia. Przedszkole Niepubliczne BAJKA zdobyło I miejsce

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

W  SP 27  odbył się Turniej Sportowy Pluszowego Misia. Ten lubiany i cieszący się ogromną popularnością turniej  umożliwia zaprezentowanie przez dzieci swoich umiejętności i wykazanie się swoją sprawnością fizyczną.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem przez te wszystkie lata była  Halina Jaśkowiak.  Najpierw startowali uczniowie z klas I-III. Wszyscy świetnie się bawili. Potem do zabawy zaprosiliśmy lubianego, zaangażowanego ultramaratończyka p. Andrzeja Urbaniaka i dzieci z fordońskich przedszkoli. Musimy zaznaczyć, że poziom sprawności 6-o latków był wyrównany.

Dzieci we wszystkich konkurencjach zaprezentowały swoją szybkość, zwinność i chęć sportowej walki. Oto wyniki : I miejsce zajęło przedszkole Przedszkole Niepubliczne BAJKA, II miejsce przedszkole Przedszkole Niepubliczne ELF i III miejsce przedszkole Sto Pociech.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wychowawcom za przygotowanie swoich wychowanków i zaprezentowanie tak wysokiego poziomu sportowego. Przepiękne puchary, złote medale dla wszystkich dzieci i pluszowe misie uatrakcyjniły całą imprezę sportową

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker