Aktualności

Grudzień w Zielonych Arkadach

Gorączka świątecznych atrakcji, czyli Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aby ten piękny czas był dla mieszkańców Bydgoszczy jeszcze przyjemniejszy, Zielone Arkady zapraszają do wspólnego celebrowania przedświątecznego okresu.

 

Grudzień to miesiąc wielkich przygotowań. Zabiegani staramy się, aby wszystko było gotowe na czas. Aby poczuć magię Świąt, Zielone Arkady przygotowały atrakcje dla małych i tych nieco starszych mieszkańców Bydgoszczy.
Gorąco zachęcamy do spędzenia tego przedświątecznego czasu z rodziną. Z myślą o wszystkich naszych gościach przygotowaliśmy wiele atrakcji – najmłodszych zapraszamy w podróż Świąteczną Kolejką oraz na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dorośli mogą skorzystać z Wyjątkowej Obsługi i bezpłatnego pakowania prezentów mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.
Świąteczna Kolejka 

Gdyby tak w magiczny, grudniowy czas udać się w niezapomnianą podróż? Świąteczna Kolejka, która zabierze najmłodszych pasażerów do zimowej krainy będzie kursować od 1 do 23 grudnia (od poniedziałku do piątku w godz.15:00-19:00, w weekendy w godz.11:00-20:00, a 6 grudnia w godz.12:00-19:00). Stacja początkowa to Plac Eventowy w Zielonych Arkadach. Bilet wstępu nie obowiązuje – to będzie podróż za (nie)jeden uśmiech.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker