Aktualności

Pociąg potrącił dziewczynkę – nowe ustalenia

Około godziny 19.00 pociąg Arrivy relacji Bydgoszcz-Chełmża potrącił  dziecko na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dąbrowie Chełmińskiej przy ulicy Leśnej . Dziewczynka w wieku 13 lat  została przewiezione do szpitala. Jej życiu  nie zagrażą niebezpieczeństwo.

Około godziny 19.00 pociąg Arrivy relacji Bydgoszcz-Chełmża potrącił dziecko na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dąbrowie Chełmińskiej przy ulicy Lęśnej. Dziewczynka  w wieku 13 lat z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Nic nie zagraża jej życiu.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikia,  że dwie dziewczynki z Dąbowy Chełmińskiej w wieku 13 lat jechały rowerami na spacer. W momencie dojadu do przejazdu kolejowego jedna z nich na widok pociągu gwałtownie zahamowała. Przeleciała przez kierownicę i uderzyła w bok wagonu. Z niegoźnymi obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala na obserwację. Na miejscu zdarzenia pracuje ekipa policyjna celem wyjaśnienia przyczyn wypadku – informuje młodszy aspirant Piotr Dudziak z KW Pilicji w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker