Aktualności

Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 zaprasza na koncert pn.” Muzyka z serca Europy”

Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 organizuje koncert pn.” Muzyka z serca Europy”, który jest kontynuacją międzynarodowego projektu.“ Przyjaciel bez granic II “. Odbędzie się on 17.11.2018 r. o godz. 17.00 w Fordońskiej Piwnicy ARTMUZA 5.

Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy serdecznie zaprasza mieszkańców Fordonu i okolic na koncert pn. „ Muzyka z serca Europy”, promujący międzynarodowy projekt „ Przyjaciel bez granic II”. Odbędzie się on 17.11.2018 r. o godz. 17.00 w Fordońskiej Piwnicy ARTMUZA 5. Jego celem jest promowanie twórczości artystycznej młodych ludzi z Bydgoszczy i Kragujevca.

W realizacji projektu bierze udział młodzież z miast partnerskich (Kragujevac-Bydgoszcz): Zespół Młodzieżowy „Camerata Fordońska” działający przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy, wychowankowie sekcji fotograficznej działającej w Młodzieżowym Domu kultury nr 5 w Bydgoszczy oraz w ZS Chemicznych w Bydgoszczy, Chór działający przy Liceum nr 1 w Kragujevcu (Serbia), wychowankowie sekcji plastycznych SP Milutin i Draginja Todorović w Kragujevcu, Technikum nr 2 oraz studenci kierunku plastycznego FILUM (Uniwersytet w Kragujevcu – Wydział Filologiczno – Artystyczny).

Przedsięwzięcie otrzymało wsparcie finansowe od Urzędu Miasta Bydgoszczy, Urzędu Miasta Kragujevca oraz Młodzieżowego Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker