Aktualności

Jakie są zimowe zwyczaje ptaków żyjących w Polsce? Występ teatralny przed Auchan

Poznaj ptasie sekrety! – teatrzyk dla dzieci

 Czy skrzydlatym przyjaciołom łatwo jest przetrwać zimę w kraju? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci które zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Podczas spotkania teatralnego maluchy przeżyją ptasią przygodę, między innymi z sikorką, bocianem czy dzięciołem. Spotkanie odbędzie się 17 listopada  przy ul. Rejewskiego. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

W niezwykłą podróż po ptasim świecie najmłodszych gości Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz zabierze główna bohaterka – sikorka Agatka. Wraz z nią maluchy poznają zimowe obyczaje ptaków, a także dowiedzą się, w jaki sposób można im pomóc przetrwać mroźne miesiące w kraju.

Dzięki przedstawieniu dzieci poszerzą wiedzę z zakresu ornitologii i dowiedzą się wielu nieoczywistych faktów. Mali widzowie wyruszą wraz z bocianem do Afryki, gdzie poznają egzotyczny taniec w wykonaniu flaminga i papugi, a także dowiedzą się, dlaczego dzięcioł tak uparcie puka w drzewo. Nie zabraknie również chóru kur, który zadba o oprawę muzyczną teatralnej wyprawy. Dobrą zabawę z pewnością zagwarantuje pełna humoru fabuła oraz niezwykła scenografia i barwne kostiumy.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker