Aktualności

Agencja Mienia Wojskowego wynajmie hotel „Tarcza”.

Agencja Mienia Wojskowego poszukuje nowego najemcy hotelu i zajazdu „Tarcza”w Pile. Już 20 listopada br. bydgoski oddział AMW zorganizuje przetarg na jego najem. Na pomysłowego przedsiębiorcę czeka budynek z restauracją, salą bankietową oraz pokojami hotelowymi. Licytacja miesięcznej stawki czynszu rozpocznie się od 15,3 tys.  zł.

 

Cena wywoławcza miesięcznej stawki czynszu jest aż o 1700 zł mniejsza niż we wcześniejszym przetargu. Na zagospodarowanie czeka tu blisko 1400 m2 powierzchni użytkowej samego budynku i ponad 3500 m2 terenu. To wystarczająco dużo, żeby wykorzystać potencjał tego miejsca i zrealizować swoje biznesowe plany.

Tarcza” to dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek pochodzący z lat osiemdziesiątych. Na parterze mieści się restauracja wraz z zapleczem kuchennym, sala bankietowa oraz część biurowa. Na I piętrze urządzono pokoje hotelowe wraz z łazienkami. W piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe, gospodarcze i socjalne. Nieruchomość usytuowana jest odległości ok. 3 km od centrum i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Strzelectwa Sportowego „Tarcza”, a po drugiej stronie Al. Powstańców Wielkopolskich zlokalizowane są Zakłady Philips Lighting Poland.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 56 tys. 457 zł do15 listopada br. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Nieruchomości”.

Zyski z najmu Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na realizację ustawowych zadań związanych
z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budową nowych mieszkań dla żołnierzy.

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker