Aktualności

Dołącz do szkoły magii w CH Auchan!

Szkoła rusza 27 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez odpowiedniego nastroju magii i czarodziejskich atrakcji! 27 .102018 od godz. 12.00 do 17.00. Wstęp bezpłatny.

Impreza halloweenowa wymaga odpowiedniej atmosfery, dekoracji i… odrobiny magii! O doskonałą zabawę w iście amerykańskim stylu zadba Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Na dzieci czeka moc atrakcji i zabaw, m.in. przepowiadanie przyszłości, czarodziejskie sztuczki czy tworzenie magicznych rekwizytów. Uczestnicy zabaw będą mile widziani w stosownych, halloweenowych przebraniach!

W magicznym kąciku Wiedźma Jadzia i Gienia opowiedzą maluchom o magii w życiu codziennym i będą przekonywać, że każdy jest na swój sposób czarodziejem. Dzieci nauczą się warzyć eliksiry i wykonają wyjątkowe talizmany na różne bolączki, które zabiorą do domów, wykorzystując w odpowiednim momencie. Powieje grozą!

Szkoła magii odbędzie się w 27 października w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Wstęp wolny!

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker