Aktualności

Nowości Agencji Mienia Wojskowego

Sklepy AMW będą czynne we wtorki i czwartki sklepy będą czynne do 17:30, a w środy do 15:00.

Od 16 października stacjonarny punkt sprzedaży Agencji Mienia Wojskowego  w Fordonie przy ul. księdza Zygmunta Trybowskiego 8, będzie otwarty

dłużej i częściej. Zakupy zrobimy trzy, a nie dwa razy w tygodniu jak dotychczas.

W ich ofercie znajdziemy przede wszystkim wycofaną z armii odzież, drobny sprzęt i wyposażenie. Tylko w ubiegłym roku AMW zarobiła na sprzedaży mienia niekoncesjonowanego ponad 20 mln zł. Zyski Agencja przekazała na modernizację techniczną polskiej armii.

-Staramy się otwierać na nowych klientów i zależy nam na tym, żeby zakupy mogły zrobić też osoby, które pracują na pełnych etatach. Teraz nasze punkty będą czynne we wtorki i czwartki od 12:00-17:30 oraz w środy od 9:00 do 15:00. Dodatkowo będzie można też zapłacić w nich kartą – tłumaczy Krzysztof Falkowski, prezes Agencji Mienia Wojskowego.

W sklepach AMW na półkach znajdziemy przede wszystkim żołnierską klasykę: kurtki polowe wz. 93 w wersji podstawowej oraz z podpinką (ceny od 20 do 60 zł netto), spodnie polowe (30-50 zł), wojskowe koszule (8-15 zł), hełmy stalowe (15-25 zł) czy berety (5-10 zł). Na nabywców czekają też manierki (2-8 zł), menażki (od 4 do 50 zł), różnego rodzaju torby (od 6,5 do 65 zł).  WBydgoszczy dostaniemy lampy naftowe (15 zł), trzewiki pilota zimowe (100 zł), pantofle personelu medycznego (20 zł), kalesony długie (10 zł), czapki futrzane (40 zł), dresy (komplet 25 zł), narty (100-150 zł).

W części punktów ze względu na ograniczoną ilość towaru obowiązują limity zakupów, jakie może zrobić jedna osoba. W Bydgoszczy to zwykle 5 sztuk na osobę. Pełna oferta wraz z cennikiem dostępna na stronie www.amw.com.pl w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy/ Sprzęt wojskowy/ Sprzedaż bezprzetargowa”. Wszyscy, którzy nie są w stanie odwiedzić punktów stacjonarnych mogą zrobić zakupy w sieci na stronie www.sklep.amw.com.pl

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker