Aktualności

Trwają zapisy na zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Fordonie

Trwają zapisy na zajęcia pozalekcyjne w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Fordonie przy ul. Krysiewiczowej 8 na rok szkolny 2018/2019.  Wnioski  można składać do 8 września.  Formularz do pobrania na stronie www.mdk5.pl. W sobotę, 8 września,  MDK 5 organizuje też Drzwi Otwarte w godzinach od 10.00 do 13.30.

W ofercie placówki znajdują się m.in. zajęcia z rysunku, malarstwa czy lepienia gliny, lekcje gry na gitarze, perkusji i keyboardzie. Odbywają się  również treningi sportowe z szermierki czy taekwondo. Dla osób lubiących ćwiczenia umysłowe MDK 5 przygotował szachy.   Dla miłośników ruchu i muzyki prowadzone są zajęcia z  tańca.

W tym roku szkolnym swoją działalność rozpoczynają: swingujący żeński zespół wokalny „The Singer Ladies”, rozrywkowy zespół wokalny „Fanaberia” oraz zespół wokalno-instrumentalny. Ciekawe propozycje zajęć znajdą także miłośnicy fotografii, grafiki i animacji komputerowej.

W placówce organizowane są również zajęcia przedszkolne dla najmłodszych m.in. Klub Malucha i „Gry i zabawy teatralne z elementami bajkoterapii”.  Wśród nowości dla dzieciaków znalazły się: język angielski oraz „Plastyka dla smyka”.

 

 

 

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker