Aktualności

NOWA JAKOŚĆ UŚMIECHU

DENmed, najnowocześniejsza Klinika Stomatologiczna doktora Mariusza Pankowskiego, od ponad dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności oferując usługi na najwyższym światowym  poziomie.

DENmed wykonuje implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, protezy, szyny, a także pełen wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, dziecięcej. Działamy również w dziedzinie aendodoncji, chirurgii, periodontologii, protetyki, profilaktyki i higieny oraz ortodoncji Dzięki wizytom w Klinice Stomatologicznej DENmed odzyskasz pewność siebie w każdej sytuacji. Od początku istnienia zespół lekarzy i fachowców dąży do poszerzania swoich możliwości i rozwoju. Robimy wszystko aby sprostać rosnącym oczekiwaniom pacjentów. W chwili obecnej DENmed jest powszechnie rozpoznawalną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji – mówi szef placówki, dr Mariusz Pankowski.

Plaówka swoją działalność prowadzi w Fordonie przy ul. Kaliskiego 26. Pacjentów przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00,w soboty  od 9.00 do 14.00. Zapisy pod nr 530 351 351

Nasi lekarze oraz pozostali specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu stosowane techniki leczenia są zgodne  z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dla  Pacjentów oznacza to bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia. Klinika Stomatologiczna DENmed posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Posiadamy wyjątkowe zaplecze diagnostyczne. Oferujemy zdjęcia rentgenowskie na najwyższej klasy, cyfrowych aparatach RTG. Prowadzimy również bezpłatne konsultacje ortodontyczne i implantologiczne. Możliwość nieskrępowanego uśmiechu to jedna z wielu korzyści jaką pacjenci wynoszą z wizyt w Klinice DENmed – dodaje na zakończenie dr Pankowski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker