Aktualności

NOWA JAKOŚĆ UŚMIECHU

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

DENmed, najnowocześniejsza Klinika Stomatologiczna doktora Mariusza Pankowskiego, od ponad dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności oferując usługi na najwyższym światowym  poziomie.

DENmed wykonuje implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, protezy, szyny, a także pełen wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej, dziecięcej. Działamy również w dziedzinie aendodoncji, chirurgii, periodontologii, protetyki, profilaktyki i higieny oraz ortodoncji Dzięki wizytom w Klinice Stomatologicznej DENmed odzyskasz pewność siebie w każdej sytuacji. Od początku istnienia zespół lekarzy i fachowców dąży do poszerzania swoich możliwości i rozwoju. Robimy wszystko aby sprostać rosnącym oczekiwaniom pacjentów. W chwili obecnej DENmed jest powszechnie rozpoznawalną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji – mówi szef placówki, dr Mariusz Pankowski.

Plaówka swoją działalność prowadzi w Fordonie przy ul. Kaliskiego 26. Pacjentów przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00,w soboty  od 9.00 do 14.00. Zapisy pod nr 530 351 351

Nasi lekarze oraz pozostali specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu stosowane techniki leczenia są zgodne  z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dla  Pacjentów oznacza to bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia. Klinika Stomatologiczna DENmed posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Posiadamy wyjątkowe zaplecze diagnostyczne. Oferujemy zdjęcia rentgenowskie na najwyższej klasy, cyfrowych aparatach RTG. Prowadzimy również bezpłatne konsultacje ortodontyczne i implantologiczne. Możliwość nieskrępowanego uśmiechu to jedna z wielu korzyści jaką pacjenci wynoszą z wizyt w Klinice DENmed – dodaje na zakończenie dr Pankowski.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker