Aktualności

Oddział Agencji Mienia Wojskowego wyprzedaje powojskowy sprzęt

21 sierpnia bydgoski oddział AMW  otwiera  przetarg   na m.in. autobus H-10.10, część parku pontonowego, zużyte opony, a także odpadowe tekstylia oraz opakowania z drewna.Otwarcie ofert nastąpi 21 sierpnia br. o godz.1200 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a.

Do nabycia w sierpniowym przetargu są m.in. tekstylia o masie 250 kg, których cena wywoławcza wynosi 100 zł, a także zużyte opony o masie ponad 21 tys. kg wycenione na 7,7 tys. zł. W ofercie są też odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów o masie 31 ton za 10 zł, jak również opakowania z drewna ważące nieco ponad 22 tys. kg, za które trzeba będzie zapłacić co najmniej 450 zł.

Na większe wydatki muszą być przygotowane osoby, które planują nabyć pakiet przepracowanych produktów MPS (zawierający m.in. przepracowane oleje hydrauliczne, mineralne oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, płyny hamulcowe oraz płyny zapobiegające zamarzaniu). Cenę wywoławczą na tę pozycję przetargową ustalono na kwotę 21 tys. zł.

Na nowego właściciela czeka również autobus H-10.10, który wyceniono na 10 tys. zł. Dla miłośników wodnych rozrywek przygotowano do sprzedaży część parku pontonowego. Cena wywoławcza poszczególnych jego elementów – w zależności od typu – waha się od 60 tys. zł aż do 150 tys. zł.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć oferowany sprzęt jeszcze 13 i 14 sierpnia w godz. 900-1400 w miejscach jego składowania. Szczegóły dotyczące procedury składania oferty zamieszczone są w ogłoszeniu dostępnym na stronie internetowej: www.amw.com.pl, w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt”.

Osoby zainteresowane udziałem w przetargu pisemnym zobowiązane są do wpłacenia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych. Wpłata musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker