Aktualności

Uwaga! Zmiana terminu zamknięcia ulicy Zamczysko!

Remont ulicy Zamczysko miał się rozpocząć od poniedziałku, 9 lipca. Wykonawca robót, spółka z Kobylarni, przesunęła termin zamknięcie ulicy  na środę, 11 lipca.  Ulica Zamczysko będzie wyłączona z ruchu do końca sierpnia br.

Ulicą Zamczysko przebiega jedna z 3 tras łączącą Fordon z innymi osiedlami Bydgoszczy. Zapewnia też dojazd do cześć Osielska. Poza tym na terenach wokół ulicy rozwija się intensywnie budownictwo jednorodzinne. Wkrótce na jezdni na odcinku liczącym ponad 2 kilometry pojawi się nowa nawierzchnia

Remont ulicy Zamczysko przeprowadzi  Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. Inwestycja zakłada min. likwidacje przewężeń jezdni, ułożenie nowej nawierzchni, dobudowanie poboczy i utwardzenie rejonu przystanków autobusowych.

Wykonane zostanie też nowe oznakowanie. Na wyremontowanej ulicy w sąsiedztwie zabudowań zamontowane zostaną progi zwalniające wyspowe. Wymuszą one respektowanie ograniczeń prędkości i umożliwią w przyszłości skierowanie w ten obszar komunikacji publicznej.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker