Aktualności

Dalszy ciąg wakacji w klimatyzowanym kinie „JEREMI”

 

W ramach cyklu WAKACJE W KINIE Kino Jeremi zaprasza w piątek 6 lipca na godzinę 10:00 na wzruszający film o przyjaźni i potrzebie miłości pt. NAJLEPSZE PRZYJACIÓŁKI. Projekcje filmu odbędą się również w poniedziałek 9 lipca i we wtorek 10 lipca (zawsze o godz. 10:00).

Nie jest łatwo być urodzoną 29 lutego. Wie coś o tym Cathy, która na 10. urodziny otrzymuje od swojego ojca kacze jajo. Wraz ze swoją przyjaciółką, niepełnosprawną Margaux, opiekuje się tym nieoczekiwanym prezentem. Kaczątko po wykluciu nie potrafi rozstać się z Margaux, ale jej rodzice nie chcą trzymać go w domu i oddają je na kaczą fermę. Dziewczynki nie mogą się z tym pogodzić i próbują je uratować. Chcą umieścić pisklaka w raju dla ptaków, który najpierw muszą odnaleźć.
Grand Prix na MFF w Montrealu
[opis dystrybutora]

Natomiast od środy do piątku 11 – 13 lipca (godz. 10:00) będzie można obejrzeć bardzo oryginalną i niezwykle mądrą animację produkcji francuskiej pt. PHANTOM BOY.

11-letni nowojorczyk Leo ma pewien sekret. Choroba sprawia, że może opuszczać swoje ciało i przemieszczać się po mieście jako zjawa. W szpitalu zaprzyjaźnia się z policjantem Alexem, który trafił tam w wyniku urazu po starciu z gangsterem, który przejął kontrolę nad źródłem zasilania całego miasta. Leo i Alex muszą połączyć siły, wykorzystując niezwykłą umiejętność chłopca i doświadczenie śledcze policjanta, aby uchronić Nowy Jork przed katastrofą.Serdecznie zapraszamy!

Bilety: ulgowy dla dziecka – 6 zł, grupy zorganizowane (powyżej 5 dzieci) – 4 zł/ dziecko, opiekunowie – wstęp wolny.Możliwość rezerwacji miejsc na stronie: http://kinojeremi.liceumxv.edu.pl/?s=repRezerwacji dla grup zorganizowanych można dokonywać wyłącznie telefonicznie – tel. (52) 343-66-67.

Kino „Jeremi” mieści się w budynku XV LO przy ul. gen. Augusta Fieldorfa „Nila” 13 (dawniej Berlinga 13). Filmy wyświetlane są w nowoczesnej, klimatyzowanej sali kinowej, dysponującej 82 wygodnymi fotelami kinowymi ustawionymi systemem schodkowym, co zapewnia doskonałą widoczność z każdego miejsca. Sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt projekcyjny i nagłaśniający produkcji amerykańskiej o najlepszych obecnie dostępnych na rynku parametrach.

Szczegóły na stronie internetowej: www.kinojeremi.liceumxv.edu.pl i na FB: www.facebook.com/KinoJeremiFordon

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker