Aktualności

Pierwszy salon gier na automatach Totalizatora Sportowego otwarto w Bydgoszczy

Totalizator Sportowy uruchamia salony do gry na automatach. Pierwszy z nich otwarto w Bydgoszczy. Powstał on w tzw. modelu hybrydowym, przy działającej już kolekturze.

W ramach funkcjonowania salonów weryfikowane jest ukończenie przez uczestnika gry 18. roku życia, jest to podstawowy warunek uczestnictwa w grze.
W bydgoskim salonie konieczne jest zarejestrowanie się.  W tym celu trzeba wypełnić formularze dot. danych użytkownika: imię i nazwisko, PESEL, datę i miejsce urodzenia oraz adres zamieszkania.  Pada też pytanie o źródła utrzymania, a także złożyć oświadczenie, czy jest się osobą zajmują eksponowane stanowiska w państwie lub nie.

Przed skorzystaniem z gier na automatach trzeba też zadeklarować dzienne i miesięczne limity kwot oraz czasu, jaki ewentualnie chce się przeznaczyć na grę. W razie wyczerpania się limitu, maszyna zablokuje możliwość gry.

Gry będą prowadzone w oparciu o przejrzyste zasady na certyfikowanych maszynach.  Gwarancje właściwego działania usługi zapewni centralny system informatyczny. Automaty oraz system informatyczny będą zabezpieczone przed niepowołaną ingerencją, a gracze chronieni zgodnie z najwyższymi standardami.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker