Aktualności

Ostatnie mieszkania na Bajce

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

KWK CONSTRUCTION, deweloper ceniony na lokalnym rynku nieruchomości, oferuje do sprzedaży mieszkania zlokalizowane na „Bajkowym Osiedlu” przy ulicy Brzechwy.

Na potencjalnych lokatorów czekają ostatnie mieszkania w budynku przy ulicy Brzechwy 2C. Lokale znajdujące się na tym osiedlu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Niewątpliwie wpływ na to mają wyjątkowe walory architektoniczne, wysoki standard wykonania i przede wszystkim ciekawa lokalizacja. Dodatkowym atutem jest również przystępna cena. Budynek przy Brzechwy 2C to inwestycja, która została uhonorowana nagrodą „Grand Prix 2013 w kategorii budownictwo mieszkaniowe” w konkursie organizowanym przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa oraz Kujawsko – Pomorskie Centrum Organizacji Imprez.

W czterech kameralnych, wielorodzinnych budynkach, znajduje się po 25 mieszkań o wyjątkowej architekturze.Wybudowaliśmy w sumie 130 mieszkań. Budynek przy ul. Brzechwy 2C jest ostatnim wchodzącym w skład mini osiedla w którym zostało nam już tylko kilkanaście wolnych mieszkań. Jest więc jeszcze szansa aby zamieszkać na osiedlu z klasą. Oferujemy lokale 2 lub 3 pokojowe o powierzchniach od 52m2 do 72m2. Dlaczego właśnie mieszkania przy Brzechwy? Nasze mieszkania są po prostu jedyne w swoim rodzaju, mają ustawne pokoje. Każde z mieszkań posiada duży balkon i są pięknie wykończone części wspólne budynku. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie garaż do którego dojeżdża się tunelem. Z poziomu garażu jest winda na piętra – informuje z dumą specjalista d.s. sprzedaży mieszkań, Agnieszka Żbikowska.

Ze względu na lokalizację jest to wymarzona oferta dla tych, którzy cenią sobie wygodę, spokój i bezpieczeństwo. Całe osiedle ma zamkniętą formę i jest monitorowane. Obraz  z kamer jest zapisywany na twardym dysku. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych mieszkańcach. Pomiędzy budynkami znajduje się pięknie zagospodarowany plac zabaw dla dzieci.Ze względu na lokalizację jest to wymarzona oferta dla tych, którzy cenią sobie wygodę, spokój i bezpieczeństwo. Bardzo wąznym czynnikiem  jest również  znajdująca się w tej okolicy infrastruktura.  W poblizu zlokalizowane są przedszkola, szkoły, sklepy, galerie, banki  oraz  poczta. Dla osób dbających o zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną jest również basen, kryte lodowisko, korty tenisowe oraz  boiska typu Orlik – dodaje Agnieszka Żbikowska.

 Kontakt:

www.kwk.bydgoszcz.pl

biuro@kwk.bydgoszcz.pl

tel/fax. (52) 360 74 70-74

kom. 662-807-077, 505-223-372

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker