Aktualności

Ostatnie mieszkania na Bajce

KWK CONSTRUCTION, deweloper ceniony na lokalnym rynku nieruchomości, oferuje do sprzedaży mieszkania zlokalizowane na „Bajkowym Osiedlu” przy ulicy Brzechwy.

Na potencjalnych lokatorów czekają ostatnie mieszkania w budynku przy ulicy Brzechwy 2C. Lokale znajdujące się na tym osiedlu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Niewątpliwie wpływ na to mają wyjątkowe walory architektoniczne, wysoki standard wykonania i przede wszystkim ciekawa lokalizacja. Dodatkowym atutem jest również przystępna cena. Budynek przy Brzechwy 2C to inwestycja, która została uhonorowana nagrodą „Grand Prix 2013 w kategorii budownictwo mieszkaniowe” w konkursie organizowanym przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa oraz Kujawsko – Pomorskie Centrum Organizacji Imprez.

W czterech kameralnych, wielorodzinnych budynkach, znajduje się po 25 mieszkań o wyjątkowej architekturze.Wybudowaliśmy w sumie 130 mieszkań. Budynek przy ul. Brzechwy 2C jest ostatnim wchodzącym w skład mini osiedla w którym zostało nam już tylko kilkanaście wolnych mieszkań. Jest więc jeszcze szansa aby zamieszkać na osiedlu z klasą. Oferujemy lokale 2 lub 3 pokojowe o powierzchniach od 52m2 do 72m2. Dlaczego właśnie mieszkania przy Brzechwy? Nasze mieszkania są po prostu jedyne w swoim rodzaju, mają ustawne pokoje. Każde z mieszkań posiada duży balkon i są pięknie wykończone części wspólne budynku. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie garaż do którego dojeżdża się tunelem. Z poziomu garażu jest winda na piętra – informuje z dumą specjalista d.s. sprzedaży mieszkań, Agnieszka Żbikowska.

Ze względu na lokalizację jest to wymarzona oferta dla tych, którzy cenią sobie wygodę, spokój i bezpieczeństwo. Całe osiedle ma zamkniętą formę i jest monitorowane. Obraz  z kamer jest zapisywany na twardym dysku. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych mieszkańcach. Pomiędzy budynkami znajduje się pięknie zagospodarowany plac zabaw dla dzieci.Ze względu na lokalizację jest to wymarzona oferta dla tych, którzy cenią sobie wygodę, spokój i bezpieczeństwo. Bardzo wąznym czynnikiem  jest również  znajdująca się w tej okolicy infrastruktura.  W poblizu zlokalizowane są przedszkola, szkoły, sklepy, galerie, banki  oraz  poczta. Dla osób dbających o zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną jest również basen, kryte lodowisko, korty tenisowe oraz  boiska typu Orlik – dodaje Agnieszka Żbikowska.

 Kontakt:

www.kwk.bydgoszcz.pl

biuro@kwk.bydgoszcz.pl

tel/fax. (52) 360 74 70-74

kom. 662-807-077, 505-223-372

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker