Aktualności

Trwa rekrutacja zimowa w ECK Pascal!

W ofercie szkoły można znaleźć darmowe Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoły Policealne dla dorosłych.

Kształcimy na kierunkach:

Technik Administracji – absolwenci tego kierunku mogą znaleźć pracę w każdej instytucji gospodarczej i administracyjnej. Nauczą się sporządzać protokoły umowy o pracę, regulaminy pracy i wynagrodzenia. Nabędą umiejętności z zakresu interpretacji i stosowania przepisów prawa.

Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – po ukończeniu kierunku BHP słuchacze nauczą się przygotowywać analizy dotyczące bhp oraz badać przyczyny wypadków w pracy i wnioskować o ich usunięcie.

Florysta – słuchacze tego kierunku będą mogli znaleźć pracę w kwiaciarni, bądź firmie zajmującej się dekorowaniem wnętrz i organizującej wystroje na przyjęcia. Zyskają również umiejętność projektowania i wykonywania dekoracji roślinnych oraz przyswoją sobie wiedzę z historii sztuki i kulturoznawstwa.

Podsumowując. Dlaczego warto wybrać właśnie ECK Pascal?
Choćby ze względu na lokalizację, co potwierdza słuchaczka I semestru liceum ogólnokształcącego Kasia. Jesteśmy przecież jedyną szkołą dla dorosłych w Fordonie. Nasi słuchacze nie muszą dojeżdżać na zajęcia do centrum Bydgoszczy.

– O wyborze ECK Pascal zdecydowało w mojej sytuacji, to iż zajęcia odbywają się w trybie zaocznym – stwierdza słuchaczka I semestru BHP, Patrycja.

Najważniejsze jest jednak to, że nasi słuchacze nie ponoszą żadnych kosztów. Nauka w PASCALU jest CAŁKOWICIE DARMOWA ! Wpisowe 0 zł! CAŁY OKRES NAUKI – 0 zł! Legitymacja – 0 zł!

Wszystkich chętnych zapraszamy do sekretariatu, który znajduje się przy ulicy Twardzickiego 33B lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 52 515 52 53 lub na www.pascal.edu.pl

materiał sponsorowany

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker