Aktualności

Świąteczny weekend w Galerii Fordon!

Galeria Fordon zaprasza od godziny 10.00 w dniach 14 i 15 grudnia na wypełniony atrakcjami i muzyką świąteczny Pchli Targ.

Świąteczny weekend rozpocznie się już w sobotę, 14 grudnia, o godzinie 10.00. Jako pierwsze wystąpią zespoły muzyczne z MDK nr 5. Od godziny 20.00 w jedynej fordońskiej kawiarni artystycznej odbędzie sie wspólne śpiewanie kolęd bożonarodzeniowych. W programie występy przyjaciół „Black Jack” i promocje.

W niedzielę, Galeria Fordon przygotowuje Pchli Targ. Wydarzenie to zadomowiło się już na dobre w naszej dzielnicy. Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować swoją obecność jako wystawca wysyłając mail’a na adres galeriafordon@gmail.com. Po otrzymaniu potwierdzenia wystarczy pojawić się o wyznaczonej godzinie.

Przez cały weekend na terenie Galerii Fordon będzie także funkcjonować stoisko darmowego pakowania prezentów. Wszyscy ci, którzy zdecydują się zakupić podarek dla swoich najbliższych, będą mogli za darmo go przystroić. Wystarczy pokazać paragon dokumentujący zakup u jednego z najemców. 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker