Aktualności

Komunikat w sprawie upadku Galerii BFM w Fordonie

Po ogłoszeniu upadłości Galerii BFM, spółka Bydgoskie Fabryki Mebli wydała oświadczenie. Zarząd firmy gwarantuje wykonanie wszystkich zamówień marek Bydgoskie Meble i Etap Sofa.

Poniżej publikujemy treść oświadczenia w sprawie padłości Galerii BFM w Fordonie:

„Galeria BFM Spółka z o. o.,  która ogłosiła upadłość, nie była sklepem firmowym spółki Bydgoskie Fabryki Mebli S.A., znanego i godnego zaufania producenta mebli z Bydgoszczy. Pomiędzy tymi podmiotami nigdy nie było i nadal nie ma żadnych powiązań prawnych, mimo częściowego zbiegu nazw obu tych podmiotów. Tym samym nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki tej upadłości. Z przykrością dowiedzieliśmy się, że klienci, którzy zamówili meble przez ten sklep, wpłacili zaliczki i nie otrzymali mebli. Wśród poszkodowanych klientów znalazły się także osoby, które zamówiły meble marek Bydgoskie Meble i Etap Sofa.

Jako profesjonalny producent mebli czujemy się mimo wszystko zobowiązani pomóc klientom, którzy złożyli zamówienia na meble w/w marek. Zarząd podjął decyzję, żeby w miarę możliwości zrealizować wszystkie zamówienia osób, które zdecydowały się na zakup mebli marek Bydgoskie Meble i Etap Sofa. Otrzymaliśmy od syndyka listę klientów i ich zamówień. W sprawach tych będziemy się kontaktować z każdym klientem indywidualnie.

Klienci mogą się z nami skontaktować również indywidualnie: pod numerem telefonu: + 48 662 218 739 w godzinach 8.00 – 16.00 lub za pośrednictwem poczty e-mail: salon.bydgoszcz@bydgoskiemeble.pl”

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker