Aktualności

Komunikat w sprawie upadku Galerii BFM w Fordonie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Po ogłoszeniu upadłości Galerii BFM, spółka Bydgoskie Fabryki Mebli wydała oświadczenie. Zarząd firmy gwarantuje wykonanie wszystkich zamówień marek Bydgoskie Meble i Etap Sofa.

Poniżej publikujemy treść oświadczenia w sprawie padłości Galerii BFM w Fordonie:

„Galeria BFM Spółka z o. o.,  która ogłosiła upadłość, nie była sklepem firmowym spółki Bydgoskie Fabryki Mebli S.A., znanego i godnego zaufania producenta mebli z Bydgoszczy. Pomiędzy tymi podmiotami nigdy nie było i nadal nie ma żadnych powiązań prawnych, mimo częściowego zbiegu nazw obu tych podmiotów. Tym samym nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki tej upadłości. Z przykrością dowiedzieliśmy się, że klienci, którzy zamówili meble przez ten sklep, wpłacili zaliczki i nie otrzymali mebli. Wśród poszkodowanych klientów znalazły się także osoby, które zamówiły meble marek Bydgoskie Meble i Etap Sofa.

Jako profesjonalny producent mebli czujemy się mimo wszystko zobowiązani pomóc klientom, którzy złożyli zamówienia na meble w/w marek. Zarząd podjął decyzję, żeby w miarę możliwości zrealizować wszystkie zamówienia osób, które zdecydowały się na zakup mebli marek Bydgoskie Meble i Etap Sofa. Otrzymaliśmy od syndyka listę klientów i ich zamówień. W sprawach tych będziemy się kontaktować z każdym klientem indywidualnie.

Klienci mogą się z nami skontaktować również indywidualnie: pod numerem telefonu: + 48 662 218 739 w godzinach 8.00 – 16.00 lub za pośrednictwem poczty e-mail: salon.bydgoszcz@bydgoskiemeble.pl”

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker