Aktualności

Nowe osiedle ” Pod Skarpą”

Spółka Jakon z Tarnowa Podgórnego rozpoczęła w Fordonie  u zbiegu ulic Pod Skarpą i Korfantego budowę zespołu budynków mieszkalnych pod nazwą osiedle „Pod Skarpą”.

Osiedle „Pod Skarpą” w Fordonie będzie idealnym miejscem zamieszkania dla osób ceniących sobie wygodę, spokój oraz bliski kontakt z przyrodą. Lokatorzy chcący mieszkać nowocześnie i z klasą na pewno docenią atuty tej lokalizacji. Na niepowtarzalny klimat osiedla będzie miał również wpływ pobliski Las Gdański oraz Park Krajobrazowy Dolnej Wisły. Taki adres zamieszkania to prawdziwa gratka dla amatorów zarówno spokojnego, jak i aktywnego wypoczynku. Budynki zostaną zasiedlone w II i III kw. 2015 roku.

Pierwszy etap Inwestycji obejmie trzy niskie, trzykondygnacyjne budynki. Dbając o estetykę wykończenia nie zapomnieliśmy o funkcjonalności. Stworzymy przestrzeń odpowiadającą potrzebom najbardziej wymagających klientów. W budynkach znajdzie się 66 mieszkań o powierzchni od 30 do 58 m.kw. Prawie  wszystkie  lokale,  zarówno  kawalerki jak i  trzypokojowe,  będą posiadały balkon lub ogródek – informuje Karolina Haussa, specjalista ds. sprzedaży i marketingu.

Dodatkowym atutem  osiedla będzie dobra komunikacja miejska oraz  bliskość przystanków autobusowych. Wkrótce również tramwajowych, które bedą zlokalizowane na pętli przy ulicy Akademickiej. Zapewni to swobodę dojazdu do Centrum. W pobliżu zlokalizowane są  sklepy dyskontowe, przedszkola, MDK-5, szkoły podstawowe oraz średnie. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest również bliskość Centrum Onkologii. Około kilometra bedą mieli mieszkańcy do Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu. W PARIS po przystępnych cenach mozna skorzystać z basenu, sauny, groty solnej, kriokomory oraz  bogato wyposażonych sal gmnastycznych i gabinetów i rehabilitacji.

Spółka Jakon została nagrodzona Srebrnym Żurawiem za najładniejszą i najlepszą inwestycję mieszkaniową w województwie świętokrzyskim,

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker