Aktualności

Ranczo Pizza zaprasza na Halloween

Specjalne menu i moc atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych dużo starszych zapewni Ranczo Pizza przy ulicy Rupniewskiego 1o w wigilię  święta „Halloween”.

– W środę 30. października zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i ich rodziny na magiczne Halloween. Specjalnie dla Państwa nasza Pizzeria przy ulicy Rupniewskiego 10  zmieni się nie do poznania!

Uśmiechnięte dynie, nastrojowe świece i specjalnie na tę okazję przygotowane, przez naszych kucharzy, smakowite dania, pozwolą Państwu i Państwa pociechom przenieść się w świat pełen magii i czarów. Przy akompaniamencie nastrojowej muzyki, nasza obsługa przebrana za czarownice i czarodziejów zadba, aby wspominali Państwo ten dzień przez wiele lat. Dodatkowo w naszym bajecznym kąciku zabaw nasi najmłodsi klienci będą mogli oddać się swoim ulubionym rozrywkom pod czarodziejskim okiem naszych animatorów.

-Atrakcje dla dzieci od godziny 12.00 do 15.00, a dla dorosłych od 19.00 do 4.00. Rezerwacja i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 52 344 01 11 informuje Justyna Sławińska, manager Ranczo Pizza.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker