Aktualności

Ranczo Pizza zaprasza na Halloween

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Specjalne menu i moc atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych dużo starszych zapewni Ranczo Pizza przy ulicy Rupniewskiego 1o w wigilię  święta „Halloween”.

– W środę 30. października zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i ich rodziny na magiczne Halloween. Specjalnie dla Państwa nasza Pizzeria przy ulicy Rupniewskiego 10  zmieni się nie do poznania!

Uśmiechnięte dynie, nastrojowe świece i specjalnie na tę okazję przygotowane, przez naszych kucharzy, smakowite dania, pozwolą Państwu i Państwa pociechom przenieść się w świat pełen magii i czarów. Przy akompaniamencie nastrojowej muzyki, nasza obsługa przebrana za czarownice i czarodziejów zadba, aby wspominali Państwo ten dzień przez wiele lat. Dodatkowo w naszym bajecznym kąciku zabaw nasi najmłodsi klienci będą mogli oddać się swoim ulubionym rozrywkom pod czarodziejskim okiem naszych animatorów.

-Atrakcje dla dzieci od godziny 12.00 do 15.00, a dla dorosłych od 19.00 do 4.00. Rezerwacja i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 52 344 01 11 informuje Justyna Sławińska, manager Ranczo Pizza.

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker